قالیشویی زعفرانیه 

از دیرین شست وشوی فرش ها امری واجب وضروری چه از لحاظ بهداشتی وچه از لحاظ دینی  بوده است .

برای پاکیزگی هر چه بیشتر فرش ها باید آنها را شست اما چگونگی و رعایت اصول شست و شو امری قابل تامل است .

بزرگان ما برای رعایت اصول بهداشتی توصیه اکید داشته اند . همه ی ماهر وقت صحبت از خانه تکانی  و شستن فرش هامی شود. یاد شست وشو وخانه تکانی عید می افتیم .اما باید بدانید شست و شو مختص  ایام عید نیست .چه بسا همیشه به امر پاکیزگی باید واقف باشیم .

قبل ها برای شست و شوی فرش افرادی از خانواده ویا دوستان وآشنایان جمع می شدند. و هر جا که آبی رونده می دیدند بساط شست و شوی فرش را به راه می انداختند .ویا افرادی بودند که برای انجام این مهم در کوچه ها فریاد می زدند .تا شست وشوی فرش ها را انجام دهند .اما امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی مکان هایی ایجاد شده تا هم در وقت صرفه جویی شود .وهم مصارف آب وبرق به صرفه تر باشد .و هم سختی های به وجود آمده از شستن فرش بر روی افراد کاسته شود .

در سطح شهر قالیشویی های متعددی برای شستن فرش ها چه بسا شستن قالی ها ومبلمان وجود دارد .اما ما در اینجا از یکی از بهترین ومدرن ترین قالیشویی ها به نام

(قالیشویی زعفرانیه)   سخن میگوییم .

چرا تهران اوغلی ؟؟؟؟؟

دلایل متعددی برای انتخاب قالیشویی زعفرانیه مد نظر است .

۱- یکی از این دلایل وجود دستگاه های پیشرفته و مکانیزه  برای  شست و شوی هر چه بهتر فرش می باشد . که باعث پاکیزگی دوچندان فرش ها و همینطور آسودگی خاطر از سلامت فرش است .

۲- دومین دلیل را می توان در بحث افرادی که برای جمع آوری وتوزیع فرش انتخاب می کنند. دانست که این خود امری بی تاثیر نیست .

۳- سومین دلیل هم اینست که این قالیشویی آمادگی کامل خودرا برای شستن هر نوع فرشی اعم از ابریشمی ،ماشینی،دستبافت وهرنوع قالی وقالیچه دیگری اعلام کرده است .وجود چنین امری خود موهبتی بزرگ محسوب می شود .

۴- از همه مهمتر انجام کلیه معایب فرش اعم ازرفوگری ، ترمیم ،رفع سوختگی ،ریشه زنی ،چشیرازه دوزی ،دارزنی و …….از ویژگی های این قالیشویی محسوب می شود .

۵- شست و شوی مبلمان با دستگاه مخصوص و شامپوی مخصوص نیز از کارهایی است. که این قالیشویی به درستی انحام می دهد .

۶-  سرویس دهی بسیار دقیق و منظم در سطح شهر وچه بسا حومه شهر از ویژگی هوی دیگر این قالیشویی محسوب می شود .

۷-  از دیگر مزایای این قالیشویی خدمات بدون تعطیلی و ۲۴ ساعتی آنها برای مشتریان خود می باشد.

 که خود امری حائز اهمیت است.

کارخانه ی قالیشویی

 کارخانه قالیشویی زعفرانیه  با بیش از سه دهه تجربه توانسته میان مردم جایگاه بالایی را در زمینه شستشوی فرش ها و مبلمان ایجاد کند.

 این کارخانه قالی شویی با وسایل و دستگاه های مجهز خود فرش های شما را تمیز نموده. و به صورت ۴۸ ساعته به دست شما می رساند. از دیگر مزایای این قالی شویی می‌توان به این اشاره کرد .که کیفیت را هیچگاه فدای کمیت نمی کنند .زیرا رضایت مشتریان برای آنها امری واجب و ضروری تلقی می شود.

قالیشویی زعفرانیه
قالیشویی زعفرانیه
خشک کن قالیشویی زعفرانیه
خشک کن قالیشویی زعفرانیه

 بسیاری از کارخانه‌های قالیشویی خدمات خود را به حومه شهر نمی‌رسانند. اما این قالی شویی با انجام این امر مهم نسبت به سایر قالیشویی ها توانسته از امتیاز ویژه‌ای برخوردار شود .

کارخانه قالیشویی زعفرانیه با کسب امتیازات بالا در امر شست و شوی فرش میتواند .گزینه ی مناسبی باشد  تا همه از پاکیزگی فرش ها ومبلمان خود رضایت کافی داشته باشند .

بیشترین امتیاز این کارخانه وجود افراد متخصص و ماهر در همه ی امور شست وشو و عیب زدایی فرشها می باشد .که خود امری مهم میان مشتریان عزیز و محترم می باشد . پاکیزگی برای تمام فصول سال امری واجب است. پس بهترین گزینه برای شما کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد . محله زعفرانیه به اعتبار موقعیت مکانی خوبی که داراست. وجود کارخانه قالیشویی خوب دور از انتظار نیست. بهترین راه برای یافتن بهترین قالیشویی  تحقیق از منابع معتبر و قابل اعتماد است .پس سعی کنید حتما قبل از سپردن فرش هایتان از  با تجربه بودن. و سابقه قالشویی مورد نظر اطمینان کامل داشته باشید .

ثبت سفارش انلاین

قالیشویی نارمک

قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه میشوید قالیشویی نارمک قالیشویی نارمک از نظر موقعیت مکانی واقع در کلان شهر بزرگ تهران است.این قالیشویی به دلیل

ادامه ی مطلب »

قالیشویی الهیه

قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه می باشد قالیشویی در الهیه در حال حاضر اغلب قالیشویی های فعال در سطح شهر با استفاده از دستگاه

ادامه ی مطلب »