قالیشویی مینی سیتی

از دیرین شست و شوی فرشها امری واجب به حساب می آمده است .همواره شستن فرشها بسیار دشوار بوده و به دلیل نداشتن مکان مورد نظر برای شستن فرشها انسان ها به دنبال مکانی مناسب برای شست وشو بوده اند .یکی از مکان ها قالیشویی هایی بود که مخصوص شستن فرشها بوده است .

برخی از این قالیشویی ها به نسبت دیگر قالیشویی های موجود بنا به شرایطی ازقبیل : کیفیت عملکرد ، میزان سابقه و یا اهمیت به نوع تکلیف خود اهمیت ویژه ای برخوردارند.

در اینجا بهتر است نام (قالیشویی مینی سیتی) را به میان آوریم .

قالیشویی مینی سیتی در محله خوش آب وهوا ولوکس شهرتهران واقع شده است . محله ای که از شمال به دامنه ی جنوبی البرز،ازجنوب به زمین های  محله لویزان وازگل ، از شرق به سوهانک،از غرب به محلات اقدسیه و لواسانات متصل است .پس با این حساب می توان از آن به یک محله خوش آب وهوا یاد کرد .اما در مورد این محله باید گفت که که قبل از انقلاب یکی از شهرستان های تهران و جزء شمیرانات محسوب میشد. اما پس از انقلاب به  سپاه وارتش انقلاب اسلامی واگذار شد واغلب ساکنان آنرا  نظامیان در برمی گیرند.

مراکز موجود در مینی سیتی 

۱-مرکز خرید پرنیان  ۲-  رستوران  سورن  ۳- مجتمع تجاری نخل مینی سیتی   ۴- رستوران ایتالیایی بولونیز      اشاره نمود .

مرکز خرید پرنیان
مرکز خرید پرنیان

از بحث محله مینی سیتی بگذریم به موضوع قالیشویی مینی سیتی می رسیم. که  نکته مهم و قابل اهمیت آن وجود سابقه و  تجربه آن در مورد شست و شوی فرش است . از آنجاییکه این محله محله ای قدیمی و اصیل می باشد وجود  قالیشویی با سابقه دور از انتظار نیست .

قالیشویی مینی سیتی چند نکته مهم در امر شست وشوی فرش دارد که توانسته آنرا از بقیه قالیشویی ها متمایز کند.

دستگاه های این شرکت

۱- وجود دستگاه شست و شوی دستی که بیشتر مورد استفاده برای فرش های دستبافت می باشد. البته این ماشین های دستی روند شست و شوی خود را مدیون تکنسین متبحر و متخصص این مجموعه هستند ‌. زیرا شستن فرش دستبافت کاری بس دشوار است .اگر کمی درنگ کنیم به این ضرب المثل که :هرکس را بحر کاری ساختند می رسیم .

۲-   وجود دستگاه تمام اتوماتیک برای شستن انواع فرش می باشد که  آن هم انواع مختلف دارد . معمولا دو نوع دستگاه شست و شوی فرش وجود دارد :

۱- دستگاه میزی    ۲-دستگاه ریلی

دستگاه قالیشویی ریلی
دستگاه قالیشویی ریلی

دستگاه میزی :روند شست وشوی دستگاه میزی به این صورت است .که ابتدا فرش را داخل دستگاه گذاشته و کاملا به صورت ثابت پس از خیس شدن به کمک نوار نقاله در قسمت زیرین دستگاه قرار می‌گیرد. و پس از اضافه شدن مواد شوینده روند شست و شو انجام می شود. در آخر به کمک واتر جت به قسمت انتهایی دستگاه رفته.  و پس از آن به صورت لول شده آماده خشک شدن می شود.  لازم به ذکر است کل این مراحل بدون دخالت دست انجام می شود .

شست وشوی ریلی :   به این صورت است. که فرش در حالت ثابت در دستگاه قرار گرفته و دستگاه فرآیند شست وشو را خودبه صورت متحرک انجام می دهد. وپس از آن نیز فرش به مرحله خشک کردن می رسد.

خدمات دیگر شرکت قالیشویی

از دیگر مزایای این قالیشویی جدا از تجربه ومیزان اعتبار می توان به دیگر کارهای آنها از قبیل : رفوگری ،ریشه زنی ،رفع سو ختگی ،لکه بری و درکل عیب یابی و از بین بردن معایب  فرش و قالی هایتان یاد کرد .

این قالیشویی به صورت شبانه روزی همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

فرش جزیی از زیبایی های خانه محسوب می شود .پس به آنها اهمیت دهیم تا خانه هایمان همچون الماس بدرخشد.  نکاتی که یاد شد از نوع روند شست وشوی فرش نکاتی است. که شمارا برای انتخاب هر چه بهتر  قالیشویی مورد نظر همیاری می کند.

باید بدانید قالیشویی خوب قالیشویی است. که شمارا در همه امور همیاری کند. طبق استاندارد و اصول شست و شو پیشروی کند . از  کارکنان متبحر وزبده استفاده کند. تا هم شما از کیفیت شست وشو راضی باشید هم آنها از لحاظ اقتصادی به نفع برسند. پس در امر تحقیق و تفحص این امور کوشا باشید. مینی سیتی منطقه ای بزرگ و با قدمت است. پس وجود مراکز قدیمی و باتجربه همچون قالیشویی دور از انتظار نیست.

ثبت سفارش انلاین

قالیشویی نارمک

قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه میشوید قالیشویی نارمک قالیشویی نارمک از نظر موقعیت مکانی واقع در کلان شهر بزرگ تهران است.این قالیشویی به دلیل

ادامه ی مطلب »

قالیشویی الهیه

قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه می باشد قالیشویی در الهیه در حال حاضر اغلب قالیشویی های فعال در سطح شهر با استفاده از دستگاه

ادامه ی مطلب »