قالیشویی آجودانیه

آیا تا به حال فرش شسته اید؟

شستن فرش ها چقدر وقت شما را گرفته؟

ایاپس از شستن انها تمیزی دلخواهتان را در ان مشاهده کردید؟

از آنجا که شستن فرش ها همواره از نیازمندی های افراد بوده است؛پیدا کردن قالی شویی که بهترین خدمات را ارائه دهد. نیز در جمله نیازمندی ها قرار میگیرد.

قالیشویی آجودانیه واقع در محله یک تهران (درمحله آجودانیه)یکی از خوش اب و هوا ترین محله های تهران از جمله بهترین قالی شویی ها برای شستن،تعمیر و بازسازی فرش های شما می باشد.

این قالی شویی در حدود ۳۰ سال است که در زمینه شست و شوی فرش ها فعالیت دارد .و در تمامی این سال ها سعی کرده اند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. انان در تلاش اند که در کنار ارائه کیفیت کار به مشتریان خود رضایتمندی انها را نیز جلب کنند.

این قالی شویی با به کار گیری افراد مجرب در این مجموعه و نیز استفاده از روش های نوین در هنگام شستن فرش ها یکی از بهترین قالی شویی های تهران می باشد.

و حال ما به تحلیل اینکه چه چیزی باعث تمایز این قالی شویی از سایر قالی شویی ها شده می پردازیم:

اجودانیه
اجودانیه

به کار گیری کارکنانی مجرب

تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند آموزش دیده و با تسلط کامل در حال خدمات رسانی می باشند .پس می توانید با اطمینان کامل فرش یا مبلمان خود را به آنها بسپارید.

ازانجایی که این قالیشویی دارای کارکنان حرفه ای و مجرب بوده است. باعث شده خدمات باکیفیتی ارائه دهند پس در میان مشتریان خود داری محبوبیت خاصی هستند.

سرعت در شست و شو

این قالی شویی به علت داشتن تیم حرفه ای و ماشین آلات پیشرفته همراه سرعت را در کنار کیفیت کار خود داشته اند.همچین فراوانی شعبه های این قالی شویی در سطح شهر باعث شده که خودشان را در کمترین زمان به شما برسانند .و بدون اتلاف وقت خدمات دلخواهتان را به شما ارائه دهند.

این قالی شویی همواره بر ارزشمند بودن وقت مشتریان خود توجه داشته داشته در نتیجه سرعت را نیز جزی از کار خود میدانند.

شست و شوی فرش های خاص

تجربه زیاد و کار حرفه ای باعث شده که این قالی شویی در شست و شوی فرش هایی مانند فرش دست بافت؛فرش ابریشمی؛فرش چهره ای یا تابلوفرش نیز بهترین باشند. در نتیجه شست و شوی این فرش ها را نیز بامهارت و تخصص فراوانی انجام می دهند.

شستشوی فرش با دقت و تمرکز
شستشوی فرش با دقت و تمرکز

شست و شوی بروز

قالیشویی آجودانیه برای ارائه خدمات به شما عزیزان از بروز ترین ماشین آلات و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می کند.

این مجموعه با به کار گیری این تجهیزات سعی در ارتقای کیفیت کار خود دارند تا رضایتمندی شما را برای خود داشته باشند.

خدمات باکیفیت

این قالیشویی خدماتی مانند لکه بری؛قلم زنی وغیره را با استفاده از بهترین و مرغوب ترین شوینده ها و تجهیزات انجام می دهند. تا هیچ اسیبی به فرش یا مبلمان شما وارد نشودباتوجه به اینکه استفاده از این شوینده ها هزینه های فراوانی را نیز خواهد داشت. اما این مجموعه کیفیت را مهم تراز این موضوع می داند. و با این وجود نیز هزینه های کمتری را را در قبال این خدمات دریافت میکنند.

همچنین این مجموعه حاضر است فرش و مبلمان مکان هایی مانند مساجد،ادارات،موسسات،مدارس وغیره را هرچند زیاد با تخفیف استثنایی شست و شو دهد. که این مورد نیز از جمله ویژگی های منحصر به فرد قالی شویی آجودانیه است.

این قالی شویی فاکتور رسمی درهنگام تحویل گرفتن فرش یا مبلمانتان به شما ارائه می دهد. تا از مجاز بودن این قالیشویی در اتحادیه اطمینان حاصل کنید و همچنین دراین فاکتور کیفیت کار خود را نیز ضمانت میکنند.

_ریشه بافی،چرم دوزی دور فرش،بازسازی فرش ها همچین ترمیم و تعمیر انها ازجمله دیگر خدمات این قالی شویی می باشد.

این قالی شویی دارای ضامنت نامه کتبی می باشد پس در صورت بروز هرگونه نارضایتی(از سرویس دهی تا شست و شو)این مجموعه انهارا پیگیری و در اسرع وقت برطرف خواهد نمود.

_شما از اطمینان به این مجموعه پشیمان نخواهید شد. و رضایت مندی همراه هدیه آنها برای شما خواهد بود.

همچین می توانید سوابق کاری مجموعه را مطالعه کرده از نظر مشتریان این قالی شویی استفاده کنید. و سپس باتوجه به انها این قالی شویی را انتخاب نمایید.

ثبت سفارش انلاین

قالیشویی نارمک

قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه میشوید قالیشویی نارمک قالیشویی نارمک از نظر موقعیت مکانی واقع در کلان شهر بزرگ تهران است.این قالیشویی به دلیل

ادامه ی مطلب »

قالیشویی الهیه

قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه می باشد قالیشویی در الهیه در حال حاضر اغلب قالیشویی های فعال در سطح شهر با استفاده از دستگاه

ادامه ی مطلب »