عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان تهران
certificate-svgrepo-com

قالیشویی نارمک

قالیشویی نارمک پیشرو در خدمات، متعهد به اصول بهداشتی با نیروی کارآمد و جوان میباشد. این قالی شویی در نارمک به دلیل سال ها فعالیت در این حرفه و تخصص گرایی می توان گفت به یک قالی شویی متخصص تبدیل شده است.
به این شکل که علاوه بر شستن قالی قادر به انجام خیلی از خدمات مرتبط با قالی می باشد.
این تخصص نیز در نتیجه تجربه به دست آمده و عموم کارکنان این مرکز مهارت دیده هستند و وقتی قالی به آن ها سپرده شد علاوه بر تمیزی و جلا دادن به فرش، عیوب فرش را نیز برطرف خواهند کرد.
دستگاه های موجود در قالیشویی نارمک به مراتب و طی سال ها بسیار پیشرفته تر شده است به طوری که از برترین فن های شستشو و به روزترین آن ها استفاده می کنند، این دستگاه ها قادر به تمیز کردن ریز ترین آلودگی های🦠 موجود در فرش چه آلودگی هایی که به تازگی ایجاد شده و چه آلودگی هایی که از آن ها زمان زیادی گذشته است می شود.
ماشین الات پیشرفته موجود در قالیشویی نارمک در زیر تارپودهای یک قالی را تمیز کرده بدون اینکه خللی ریزی به آن وارد شده و شیرازه و سلسله بافت های آن کوچکترین انفصالی پیدا کنند. 

قالیشویی خوب در نارمک

در محله نارمک  قالیشویی های متعددی قرار دارد اما بدون شک یکی از بهترین این قالیشویی ها، تهران اوغلی است. کارخانه قالیشویی تهران اوغلی با هدف قرار دادن محله نارمک در شرق تهران به عنوان دفتر مرکزی و سرویس های به موقع و سریع در این محله نیاز تمامی عزیزان را بر طرف میکند.

🧭آدرس دفتر مرکزی در (چهارراه تلفن خانه، خیابان میرفخرایی)، این امکان را به مشتریان این محله میدهد که در صورت لزوم خودشان به دفتر مرکزی رجوع کنند و از تمام این محله راحت و بدون دغدغه به صورت حضوری فرش های نفیسشان را برای شستشو به ما تحویل بدهند. البته که برای راحتی مشتریان عزیز سرویس سریع و سیر حمل با موتور🛵 نیز در این دفتر فراهم است.

هدف قالیشویی تهران اوغلی در نارمک این است که به بهترین قالیشویی در این محله تبدیل شود. راه زیادی در پیش داریم و باور بر این داریم که یک قالیشویی خوب یعنی تهران اوغلی.

تخفیف ویژه سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین کلیک کنید

⬇️ 

خدمات قالیشویی تهران اوغلی
medal-svgrepo-com

بهترین قالیشویی درنارمک

اکر به دنبال آدرس بهترین قالیشویی واقع در غرب تهران می گردید ما به شما بهترین قالیشویی در نارمک را پیشنهاد می کنیم، ازآنجایی که خدمات ارایه شده توسط این قالیشویی امتحان خود را پس داده دیگران هیچ نگرانی از بابت درجه یک بودن خدمات آن ها وجود ندارد.میزان رضایت افراد مراجعه کننده به قالیشویی  واقع در نارمک حکایت از این دارد که این قالیشویی منحصربه فرد بوده، زیرا رضایت همینطور حاصل نخواهد شد.

هنوز هم فکر میکنید کیفیت اتفاقی است؟!

اجازه بدید ما خلافشو بهتون ثابت کنیم😎

در کادر فرم، اطلاعات و مشخصات خود را وارد کنید

همکاران ما در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس میگیرند.

ثبت نظرات

با ثبت پیشنهاد ها و انتقاد های خود به بهتر شدن مجموعه ما کمک کنید🙏
newspaper-svgrepo-com-2
آخرین مقالات