قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه میشوید

قالی شویی یوسف اباد

از جمله قالی شویی های معتبر که جز دارندگان مجوز رسمی از اتحادیه قالی شویان است، قالی شویی یوسف آباد می باشد که فعالیت خود را سه دهه به صورت کامل و تکمیل آغاز کرده و سابقه ی درخشان خود را در کارنامه اش ثبت کرده است.
برای شست و شوی فرش ها و قالی ها از بهترین تجهیزات و با کیفیت ترین مواد شوینده و البته دستگاه های مخصوص استفاده می کند و ماشین الات و دستگاه های مخصوص شست و شو کاملا مدرن و به روز هستند که جز نکات مثبت برای این قالی شویی محسوب می شود چرا که هیچ گونه اسیب و خسارتی به فرش ها وارد نمی شود و در بالا ترین کیفیت فرش ها شسته می شود و هم چنین به مشتریان تحویل می دهد.
امروزه با توجه به بالا رفتن هزینه ها و این که تعویض فرش دارای قیمت و هزینه ی بالا است و فرش هم جز نما و جلوه ی خانه محسوب می شود، تمیزی آن نقش بسیار مهمی دارد که بدون اسیب و خسارت شسته و تمیز شود که در این مورد قالی شویی می توان گزینه ی بسیار مناسب باشد که البته قالی شویی یوسف اباد از جمله قالی شویی های بسیار معتبر بوده که برای اهالی ان منطقه و حتی اهالی نزدیک ان محدوده می توانند با خیالی اسوده فرش ها و قالی های خود را به این قالی شویی بسپارند. 

تخفیف ویژه سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین کلیک کنید 

خدمات قالیشویی تهران اوغلی
سوالات متداول

با توجه به پیشرفت در دستگاه ها و تجهیزات امروزه در اکثر قالی شویی ها شست و شو اتوماتیک و بسیار تمیز تر از روش سنتی انجام می شود.

 

 قالی شویی یوسف اباد دارای سایت می باشد که می توان به راحتی داخل سایت درخواست داد و در کمترین زمان فرش ها را تحویل می گیرند.

 

بله قالی شویی یوسف اباد جز برترین ها محسوب می شود که از قابلیت مرمت فرش های سوخته ی عمیق را دارد.

 

 مواد مختلفی با توجه به جنس و نوع فرش و ترکیب رنگی ای که دارد استفاده می شود.

 

 بله حتی در روز های تعطیل اماده ی خدمات رسانی هستند.

 

در خانه هم می شود که انجام شود البته که به روش های خانگی و اسان ولی در قالی شویی چون ابزار و دستگاه های مجهز و مدرن ومواد کاربردی دارد بهتر است.

 

 رفو گری عیوب خیلی زیاد و بسیار عمقی را حل نمی کند و اگر هم بکند تا حدودی می تواند رفع شود و اگر سطحی باشد در منزل هم انجام می شود ولی اگر کمی عمقی باشد باید حتما به قالی شویی هایی که در این کار متخصص هستند داده شود که از جمله این قالی شویی ها، قالی شویی یوسف اباد است.

ثبت سفارش آنلاین

ثبت نظرات

کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما هستند.
آخرین مقالات ما