قالیشویی تهران اوغلی زیر نظر اتحادیه میشوید

قالیشویی در هفت تیر

وجود یک مجموعه برای هر ناحیه و محله ای یک نیاز اساسی برای اهالی آن محله می‌باشد، چرا که شسشتوی فرش ها از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین منظور باید مجموعه های معتبری وجود داشته باشند که بتوانند خدمات مربوط به فرش ها را انجام دهند . در منطقه ۷ تهران میدان هفت تیر قرار دارد که از میدان های مهم شهر تهران محسوب میشود .در این محدوده شاهد تراکم جمعیت هستیم چرا که هم محدوده مسکونی و هم محدوده تجاری به حساب می آید .

از لحاظ دسترسی ساکنان این محله راحتی کامل دارند چرا  که وجود ایستگاه مترو ، تاکسی و ایستگاه های اتوبوسرانی مانع از وجود ترافیک در این محله شده است . مجموعه های قالیشویی متعددی در هفت تیر واقع هستند که افزون بر انجام خدمات مربوط به فرش ها شستشو و خشکشویی انواع مبلمان، و همچنین شستشو و خشکشویی تشک های خوشخواب را انجام میدهند.

تخفیف ویژه سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین کلیک کنید 

خدمات قالیشویی تهران اوغلی
ثبت سفارش آنلاین

بهترین قالیشویی در هفت تیر

برای انتخاب بهترین قالیشویی در هفت تیر باید با در نظر گرفتن بسیاری از موارد یک مجموعه معتبر را انتخاب کرده تا شاهد یک نتیجه مطلوب باشید .یک قالیشویی برتر باید آمادگی، مهارت و امکانات کافی برای شستشوی هر نوع فرش داشته باشند . وجود کادر مجربی که بتواند از عهده انجام تمامی مراحل شستشوی فرش ها برآیند و آسیبی به فرش ها وارد نشود . چرا که بسیاری از فرش ها نیاز به ترمیم یا باز سازی دارند و در هنگام شسشتو اگر به آن توجه نشود ممکن است آسیب جدی تر به فرش وارد می شود .

در خصوص فرش های نفیس دستباف نیز باید شسشتو به صورت مخصوص صورت بگیرد و تکنیسین متخصص در همه مراحل حضور داشته باشد ، چرا که اکثر فرش های دستباف قدیمی و حساس می‌باشند و افرادی که دارای فرش های دستباف هستند هنر نفیس دست هنرمندان ایرانی برایشان ارزشمند است و برای خرید فرش های دستباف هزینه زیادی را متقبل میکنند و برایشان بسیار مهم است که در هنگام شستشو آسیبی به رنگ و تاروپود فرش وارد نشود  .

ثبت نظرات

با ثبت پیشنهاد ها و انتقاد های خود به بهتر شدن مجموعه ما کمک کنید🙏
آخرین مقالات ما